Widok tablicy rozdzielczej samochodu

UBEZPIECZENIE TWOJEGO POJAZDU

Ciesz się jazdą, my zadbamy o resztę

 

ODPOWIEDZIALNOŚĆ CYWILNA

Obowiązkowe ubezpieczenie każdego kierowcy. Chroni Cię przed poniesieniem kosztów za spowodowane szkody majątkowe i osobowe w czasie poruszania się pojazdem.

AUTOCASCO

Dobrowolne ubezpieczenie, które zapewnia wypłatę odszkodowania w przypadku kradzieży lub uszkodzenia pojazdu. Szkoda parkingowa? Niechciane spotkanie z leśnym zwierzęciem? To już nie problem!

Zakres ubezpieczenia można dowolnie modyfikować aby sprostać Twoim oczekiwaniom, lub wybrać opcje All-risk, w której ubezpieczyciel ponosi odpowiedzialność za wszystkie szkody, oprócz wyłączonych w ogólnych warunkach ubezpieczenia.

NNW

To skrót od "Następstwa Nieszczęśliwych Wypadków". Dodatkowe ubezpieczenie zapewniające wypłatę odszkodowania w przypadku gdy pasażer lub kierowca ponieśli trwały uszczerbek na zdrowiu lub śmierć w wyniku wypadku.

ASSISTANCE

Kolizja, awaria, brak paliwa czy przebita opona? Nie musisz się już martwić - kupując dobrowolne ubezpieczenie assistance zostanie Ci zapewniona pomoc. Auto zostanie odholowane do wskazanego warsztatu lub usprawnione na miejscu. Dowiezienie paliwa oraz pomoc w wymianie koła to również część zakresu oferowanych przez nas ubezpieczeń assistance. Możesz również spodziewać się auta zastępczego, jeśli naprawa Twojego samochodu się przeciągnie.

UBEZPIECZENIE SZYB

Dodatkowe ubezpieczenie, które chroni przed poniesieniem kosztów wymiany lub naprawy uszkodzonej szyby. Szkoda tego typu nie jest zgłaszana do UFG, więc nie ryzykujesz utraty zniżek w ubezpieczeniu AutoCasco

791 287 318

602 190 899

Jagiellońska 28, 18-200 Wysokie Mazowieckie, Poland

  • Google Places
  • Facebook

©2020 by Kozłowski Ubezpieczenia

Polityka prywatności i RODO